VP 711 Çift Katlı Prefabrik Evler 80 m²

Kendi özel arazinizde yaşayabilmenizi sağlayacak iki katlı ve modern görünüme sahip olan bir ev hayaliniz varsa en rahat ve hızlı şekilde dubleks bir eve sahip olmanızı sağlayan çift katlı prefabrik evler ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olabilmektedir.

Uzman mimar ve mühendisler tarafından hazırlanan hazır malzemelerin birleştirilmesi ile inşa edilen özellikle estetik yapıları ile oldukça fazla ilgi toplamaktadır.

İç yapıları ile oldukları kadar dış yapıları ve görünümleri ile de hayalinizde kurduğunuz dubleks evlere kavuşmanızı sağlayacak olan bu yapılar hazır malzemelerin birleştirilmesi ile inşa edildiklerinden dolayı çok kısa sürede arsanızda evinizin oturulabilir aşamaya geldiğini görebilmeniz mümkün olmaktadır.

İç ve dış duvar yapılarının boyanabilir nitelikte olmaları sayesinde evinizi dilediğiniz renge boyayabilmeniz de mümkün olacaktır.

Tüm montaj işlemleri yapılarak evinizi anahtar teslim şekilde alabilmeniz için 10 gün ile 30 gün arası bir sürenin yeterli olduğu çift katlı prefabrik evler ısı ve ses yalıtımı açısından yüksek bir kaliteye sahiptir. Üstelik tüm mevsim ve çevre koşullarına uygun olmaları da nerede yaşamak isterseniz oraya yapılabilmesi açısından önem taşımaktadır.

Sağlık koşullarına uygun olarak üretilen bu yapıların farklı ebatlara sahip olanlarını ve istediğiniz oda sayısına göre hazırlanmış olanlarını bulabileceğiniz gibi kendi isteğinize göre de evinizin şekillendirilmesini sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Üstelik betonarme bir evde sahip olacağınız konfor ve güvenlik bu evler için de geçerli olmaktadır.